fbpx
  • Merkez: 0488 215 05 00
  • Çalışma Saatleri: 09:00-19:00

Çekiliş Şartnamesi

  • Home
  • /
  • Çekiliş Şartnamesi

Çekiliş Şartnamesi


1. Bu web sitesindeki Çekiliş Katılım Formu’nu doldurun.
2. Facebook ve instagram sayfamızı beğenin. @larissaguzellik
3. Facebook sayfamızda bulunan çekiliş görselini paylaşın

*Facebook ve Google sayfalarımıza 5 yıldızlı değerlendirme yazan kişiler +1 çekiliş hakkı kazanacaktır.
**Facebook sayfalarımıza arkadaşlarını davet kişiler +1 çekiliş hakkı daha kazanacaktır. (Arkadaşlarını davet eden kişiler lütfen facebook sayfamıza ekran görüntülerini mesaj olarak göndersinler.)

 

Larissa Çekiliş Katılım Şartnamesi;

 

1. Çekiliş Kampanyası Larissa Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi tarafından düzenlenmiştir.
2. Çekilişte verilecek hediyeler; talihli bir kişiye; 1.000 TL (bin türk lirası) değerinde hediye çeki, bir kişiye; 500 TL (beşyüz türk lirası) değerinde hediye çeki, bir kişiye %25 indirim kuponu ve bir kişiye 150 TL değerinde Profesyonel Cilt Bakımı hediye edilecektir.
3. Çekilişe katılım sağlayan herkes Larissa Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezlerinde tüm hizmetlerde geçerli %10 indirim kazanacaktır.
4. Kampanya 15.07.2018 (Saat 00:01) ve 21.08.2018 (Saat 19:00) tarihleri arasında Larissa Lazer Epilasyon Batman web sitesinde bulunan çekiliş katılım formunu dolduran kişiler arasında düzenlenecektir. (Ayrıca bu şartnamede belirtilen diğer şartların sağlanmış olması gerekir.)
5. Kampanya çekilişi, çekiliş son katılım saatini takip eden 1 iş günü içerisinde gerçekleştirilip Larissa Güzellik Merkezi Facebook Sayfasında yayınlanacaktır.
6. Çekiliş katılım formunu doldurduktan sonra ekranda “Çekiliş kaydınız alınmıştır.” mesajını görmeden sayfayı kapatmayınız. Aksi halde çekiliş kaydınız tamamlanmayabilir.
7. Her türlü yazılımsal, donanımsal ve diğer tüm altyapı sorunları dahil olmak üzere ayrıca kullanıcıdan kaynaklı her türlü sorun nedeniyle çekilişe katılımı tam sağlanamamış kişiler herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
8. Kampanyadan kazanılan hediye çeki ve indirim kuponları yalnızca lazer epilasyon tüm vücut paketi veya kemer üstü paket alımlarında kullanılabilir, diğer hizmetler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ödüller Larissa Merkez şubede kullanılabilir.
9. Bir kişi sadece tek bir çekiliş hakkı kazanabilir. (Facebook ve Google sayfalarımıza 5 yıldızlı değerlendirme yapan kullanıcılar her bir değerlendirme için +1 çekiliş hakkı kazanacaktır.)
10. Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
11. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
12. Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda iletişim bilgileri eksik veya bilinmiyor ise yedek talihliler kazanmış sayılacaktır.
13. Larissa Güzellik Merkezi’nde çalışan personel ve birinci derece yakınları çekilişlere katılamaz; katılmış kazanmış olsalar bile ikramiye verilmez.
14. Kazanan talihliler çekiliş son katılım saatini takip eden 1 iş günü içerisinde www.larissa.com.tr ve www.lazerepilasyonbatman.com web adreslerinden ve Larissa Güzellik Merkezi Facebook sayfasından ilan edilecektir. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
15. Hediyelerin asil talihliler için son başvuru tarihi çekiliş sonuçlarının ilan edilmesini takiben 10 gün, yedek talihliler için 20 gündür.
16. Kampanya hakkında bilgi almak için 0488 215 05 00 no’lu telefona başvurulabilir.